ACCESS BARS ile büyük farkındalık

Access Bars hayatınızda şimdiye kadar değiştirme imkanına sahip olamadığınız şeyleri değiştirmek için pragmatik araçlar önermektedir.

Hayatınızda en son ne zaman tamamıyla gevşemiş vaziyette olduğunuzu ve beslendiğinizi ve ilgilenildiğinizi hatırlıyor musunuz? Yoksa bedeniniz ya da varlığınızla ilgili hiçbir yargı olmadan en son iyileştirme ve şefkat görmenizden bu yana biraz uzun zaman mı geçti? Access de ilk seminer The Bars® dır. Başınızda nazikçe dokunulunca, çaba harcamadan ve kolayca alıp kabul etmenize izin vermeyen her şeyi serbest bırakan 32 nokta olduğunu biliyor muydunuz?

Bu noktalar her bir yaşamınızdaki bütün düşüncelerin, fikirlerin, inançların, duyguların ve dikkate aldıklarınızın depolandığı yerlerdir. Bu sizin her şeyi serbest bırakmanız için bir fırsattır.

Her Bars Seansı, hayatının belli alanlarındaki 5-10 bin yıllık kısıtlamaları, bu alana karşılık gelen belirli Bar’ a dokunulduğunda serbest bırakabilir. Bu uygulama hayatınızın bütün yönlerinde değiştirmeye istekli olduğunuz kısıtlamaları çözen inanılmaz besleyici ve rahatlatıcı bir uygulamadır.

Hayatınızın ne kadarını alıp kabul etmek yerine, yaparak harcadınız? Hayatınızın daha henüz olmasını istediğiniz şekilde olmadığını fark ettiniz mi? Arzuladığınız her şeye sahip olabilirsiniz (ve sonra bazılarına!) eğer çok daha fazla alıp kabul etmeye ve belki de biraz daha az yapmaya istekli olursanız. Alıp kabul etme ya da öğrenme, The Bars® bunlara ve sizin için çok daha fazlasının ortaya çıkmasına izin verir.

The Bars® binlerce kişiye bedenlerinin ve hayatlarının uyku, sağlık ve kilo, para, seks ve ilişkiler, korku, stres ve çok daha fazlası dahil pek çok yönlerinde değişime yardımcı olmuştur. En kötü ihtimal, hayatınızın en iyi masajını yaptırmış gibi hissedersiniz. En iyi sonuç hayatınız tamamen kolaylıkla muazzam bir şekle dönüşebilir.

Bars Semineri Access Consciousness® ’un bütün temel seminerleri için kendinize uygulamaya ve seçtiğiniz değişikliği kolayca alıp kabul etmeye izin vermesi nedeniyle ön koşuldur.

Access’ in hedefi bir Bilinç ve Birlik dünyası yaratmaktır.

Bilinç ve Birlik her şeyi içine alır ve hiçbir şeyi yargılamaz. Bu hayatınızın her dakikasında kendiniz ya da herhangi birisi hakkında yargısız olarak var olma yeteneğidir. Her şeyi alıp kabul etme, hiçbir şeyi yargılamama ve bütün evrene olduğu gibi olmasına izin verme yeteneğidir. Eğer herhangi bir şey hakkında yargınız olmazsa o zaman her şeye oldukları gibi bakarsınız, onların ne olmalarını istediğiniz, ne olmaları gerektiği şekilde değil sadece ve sadece oldukları gibi bakarsınız. Bu alandan her şeyi değiştirip dönüştürebilir ve hayattan arzuladığınız her şeyi yaratabilirsiniz – halen sahip olduklarınızdan daha muazzam ve hayal edebileceğinizden çok daha fazla olarak.

Access’ in hedefi Güçlendirmektir

Access Bars`da her şey sizi her şeyi sonsuz olarak algılayabileceğiniz, bilebileceğiniz, olabileceğiniz ve alıp kabul edebileceğiniz gerçeğinin farkındalığı ile güçlendirmektedir. Access Bars sizi her zaman bildiğinizi bilmeniz konusunda güçlendirmekle ilgilidir. Her birimiz muazzamlığımıza adım attığımız gibi, hepimiz için yaratılan olasılıklar da sonsuz biçimde muazzam olur.

Access’ in hedefi Kendin Ol ve Dünyayı Değiştir dir.

Sizler olabileceğiniz enerji ile dünyayı ve etrafınızdaki herkesi değiştirmeye muktedirsiniz. Eğer paniğe kapılmış insanlarla dolu bir odaya tek başınıza girerseniz, sahip olduğunuz enerji nedeniyle panik hali ortadan kalkar, tabi eğer o enerji olmak isterseniz. Ancak olduğunuz bilinç olarak hiçbir şeyin sizi durduramayacağı o güç olmaya istekli olmak zorundasınız. Ya eğer siz, kendiniz olarak, bu dünyanın talep ettiği hediye ve değişim iseniz nasıl olurdu? Şimdi artık zamanı mı?

Access bars uygulamaları ve seansları  için benimle iletişime geçebilirsiniz.Access bars uygulaması  yaklaşık bir saat süren içsel olarak yoğun fakat  danışanın sırtüstü gözleri kapalı rahat  bir pozisyonda uzanmasıyla uygulanan rahat bir çalışmadır.                             Selda Ertürk

e-mail:reikimasterteacher3b@gmail.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir