Reiki’ye insiye olmak istiyorsanız bize ulaşın

Reikiýe insiye olmak isteyenler Mesaj yazarak randevu alabilirler.

REiKi MASTERTEACHER:SELDA ERTÜK

Reiki Uyumlama ( inisiyasyon ) Nedir?
Şifa enerjisine herhangi bir kişi tarafından kanallık edilebilir. Bu yetenek bir kişiden diğerine enerjisel aktarım vasıtası ile geçirilir. Bu aktarım uyumlama veya güçlendirme veya bazen inisiyasyon olarak adlandırılır. Bu kelimenin dilimize en yatkın anlamı, Anadolu’da kullanılan EL VERME tanımıdır. Uyulmama sadece bir eğitim değildir, aynı zamanda kişinin kendi içinde yaptığı ruhsal bir yolculuktur.

Uyumlamalar AURA’daki blokajları giderir ve bizi çevreleyen şifa enerjilerinin taç çakradan girmesine ve bedenimizden ve ellerimizden gerekli olan yere akmasına izin verir, sizi enerji bedeninize (aura) direkt bir aktarım vasıtası ile REİKİ enerjisini kullanma yeteneğine bağlar. Uyumlamalar avuçlardaki çakraları ve enerji kanallarını açar ve sizi özel REİKİ ŞİFA frekanslarına bağlar. Uyumlamalar ayrıca bu enerjileri özel amaçlar için yönlendirmemize izin verir.
Uyumlamalarda yapılan şey, uyumlama alan kişiyi bir seri sembole uyumlamaktır ve bu semboller enerjilerin 3 ncü boyut temsilcileridir. 3 cü boyut realitesinde çalıştığımız tüm sembolizm çok – boyutlu enerjilerin temsilcileridir.
Beden sistemine bir radyo alıcısı olarak bakarsanız – temel olarak insan bedeni bu şekildedir, meridyen sistemi geniş bantlı bir antendir – Radyo 4’e ayarlandığınızda, Radyo 1’i dinleyemediğinizi kavrarsınız. Uyumlamaların yaptığı bedeninizi ve çakra sisteminizi REİKİ olarak adlandırılan bu enerji ile çalışması için ayarlamaktır.
Herkes bu uyumlamaları alabilir ve REİKİye kanal olabilir, özel yetenekler gerektirmez ve kendiniz ve başkaları için ŞİFA vermenin güvenli bir yoludur. REİKİ fiziksel sorunların tedavisi için ve allopatik sağlık tedavilerini ve uygulamalarını bütünlemek için geleneksel olarak kullanılır, Tıbbi tedavinin alternatifi değildir veya bir teşhis sistemi değildir. REİKİ, sevginin ve bütünlüğün zeki bir enerjisidir. Reikiyi kullandığınız zaman çalışacağınız bir çok yol keşfedersiniz ve ondan değer kazanırsınız. Evrensel yaşam gücü enerjisi ile çalışmak için olası yollar sonsuzdur.
Çoğu insan uyumlama yapılırken, bedene enerji akışını sıcaklık veya dalgalar olarak hissedebilir veya ışık ya da imgeler görebilirler veya müzik işitebilirler. Çoğu insan hiçbir şey hissetmez ve deneyimlemez, bazıları daha gevşemiş ve enerji dolmuş hissederler.

Uyumlamalar ve tedaviler alıcının kişisel iyileşmesini hemen başlatır. Bu bazen örneğin aşırı gaz, ishal veya huysuzluk gibi fiziksel belirtiler veya duygusal salıvermeler olarak görülür. Bu detoksifikasyon olarak adlandırılabilir. Çoğu insan bu tür görünür etkilere sahip olmaz. Bazıları uyumlamadan sonra 3 hafta veya 21 gün süren duygusal işlemler bildirir. Bazı insanlar uyumlamadan hemen sonra olağan olmayan canlı rüyalar gördüklerini belirtir.

REİKİ tedavisi veya uyumlaması alan herkes bol bol su içmeye teşvik edilir. Bu çoğu zaman detoksifikasyon belirtilerini azaltır veya elimine eder. Herhangi bir ciddi veya devam etmekte olan olağan dışı rahatsızlıkta tıbbi bir uzmana danışılmalıdır, çünkü bunun uyumlama ile hiç ilgisi olmayabilir.

REİKİ uyumlaması kişideki ruhsal duyarlılığı ve farkındalılığı arttırır. Kişi REİKİye uyumlanırken bir çok vizyonlar görebilir ve kendisiyle ilgili içsel mesajlar alabilir. Uyumlanan bir çok kişi sezgisel yeteneklerinin arttığından bahseder.

Bir kere uyumlanan kişi artık REİKİ ile olan bağını kaybetmez. Her seviye için uyumlamalar gerekliyken yapılan reiki uyumlamaların da ŞİFAenerjisini arttırdığı bilinmektedir.

irtibat:

info@reikimasterteachers.com/

https://www.facebook.com/Reiki-Master-Teacher-3b-1004994196254976/

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir