Selda Ertürk ile Access Facelift

Botox enjekte etmek, akupunktur iğneleri ya da bedeninizde diğer travmalar yaratmaya gerek  olmadan, daha genç hissetmek ve görünmek mümkün müdür?

Ellerle enerjetik olarak yüze ve boyun bölgesine uygulanan Access Facelift® (Access Enerjetik Botoks-Yüz Germe™) tekniği ile alacağınız seanslar, yıllar içinde deformasyona uğramış bedeninizin diğer alternatiflerden daha farklı olarak, nazik ve özenli bir şekilde kırışıklık, sarkma ve çeşitli izlerin kolaylıkla değişimini sağlar. Bu, yalnızca bedeninizin dışı değil, iç organların da aynı etkiyle daha genç ve dinç olmasıyla ilgilidir.

Access Enerjetik Yüz Germe,yaşlanmanın belirtilerini tersine çevirebilen, bütün bedeninizi sıkılaştırmak (germek) ve gençleştirmek için, yumuşak, rahatlatıcı, yatıştırıcı dokunuşlar vasıtasıyla, yüzünüzün ve boynunuzun üzerinde bakım uygulayarak yüzde ve bütün beden boyunca benzer etkileri yaratabilen, harika bir prosestir ve değişimin en kolay, eğlenceli yoludur. Bundan daha iyisi nasıl olur?

Access Consciousness® sistemindeki (Access Bilinçlilik Sistemi™) 60’a yakın beden prosesleri içinde en dinamik çalışan ve en fazla rağbet gören beden prosesi olan Access Facelift® seanslarında, aynı zamanda sizin “yaşlanmayla ilgili bakış açılarınız silindiği için” hayatınızda da değişiklik yaratır.

Farkında olmadan çevreden, anne-babanızdan kopyaladığınız bu bakış açılarından da özgürleşmek nasıl olurdu?

Tüm bedeninizin kolaylıkla ve neşeyle, aslında olması gerektiği ihtişamlı versiyonuna dönüşmesi, daha genç görünmek ve hissetmek, kendinize has güzelliğinizin açığa çıkması; kendinize bu muhteşem hediyeyi vermeniz nasıl olurdu?

Access Facelift® Faydaları:
1. Ciltteki çizgiler ve kırışıklıklar azalır ve yok olur.
2. Yüz ve boyunla birlikte bütün beden bu uygulama ile canlanır.
2. Göğüsler toparlanır ve dikleşir.
3. Yüzdeki leke, sivilce, akne, yara yada travma izleri, vs. azaltır yada tamamen gider.
4. Yüz dokularında ve bütün ciltte sıkılık ve renklenme meydana gelir.
5. Selülit ve vücuttaki sarkmalar için de faydalı olduğu gözlenmektedir.
6. İlaçlı Botoks işleminin sevinç ve duygu ifadelerini etkileyen durumunun tersine mimiklerde herhangi bir değişiklik yaratmayıp; “daha canlı ve yenilenmiş bir görünümü” kalıcı hale gelir.
7. Yaşlanmayla ilgili tüm bakış açıları silinir.

En güzeli ise;
* Acı yok, travma yok
* Botoks iğneleri yok, mimiklerin donması yok
* Kimyasallar yok
* Risk yok
* Kolaylıkla öğrenilir ve uygulanır. Beden üzerinde nazik ve özenlidir.
* Her yaştaki kadın ve erkek için güvenli bir gençleşme çalışmasıdır.
* Bu proses düzenli olarak en az 20-30 kere uygulandığında etkisi kalıcı hale gelir.

Bu seansı alan kişilerin geri dönüşleri, bedenlerindeki değişimin yanı sıra bunun hayatı yükselttiği, daha fazla enerji, istikrar ve netlik sağladığı yönünde. Muhteşem yan etkiler! Bundan daha iyi nasıl olur?

Access Enerjetik Yüz Germe™ dünya çapında spalarda, masaj uygulamalarında, anti-aging merkezlerinde, plastik cerrahi ofislerinde ve yaşam merkezlerinde profesyonel olarak temin edilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir