Kıl tekniği ile Kas kontörüne REİKİ hediyesi bizden

(Kil teknigi yaptirmak istyenlere 1 seans Reiki uygulamasi Hediye.Özelden mesaj yazarak randevu alabilirsiniz)
Bayanların en korkulu rüyalarından biri de ; şekilsiz görünen, bir türlü uzamayan, uzadığı zaman şekil vermekte zorlandığımız,yüz hatlarına uygun ve dış görüntüsünü bozmayacak şekilde kaş şekillendirmektir.Son zamanlarda yaygınlaşan ve neredeyse kadınların gözdesi haline gelen en son tekniklerden biri de Kıl tekniği ile kalıcı kaş kontörü, kalıcı makyaj ( mikro pigmentasyon ),kaş şekillendirmesi ya da başka bilinen bir ismiyle kaş dövmesi yapılmasıdır.
Uygulama tamamen doğal kıl efekti verilerek yapıldığı için kalıcı makyaj ile yapılan ya da kalıcı dövme ile yapılan kaş uygulamalarından çok daha doğal bir görüntüye kavuşturur.
Uygulama esnasında ağrı hissedilir mi ?
 Lokal anestezik uyuşturucu krem ile ağrı hissiniz yok denecek kadar az seviyeye indirilir.
Kıl tekniği ile kaş şekillendirme kimler için uygun olabilir ? Kimler Yapabilir?
Kaşlarının seyrekliğinden şikayetçi olanlar
Doğal ve gür görünümlü kaşlara sahip olmak isteyenler
Bozuk kaş şeklini güzelleştirmek isteyenler
Kısmen eksik olan kaşları gürleştirmek isteyenler
Kemoterapi sonrası kaş dökülmesi yaşayanlar
Kaş Kontörü: Tamamen doğal kaş görütüsüne sahip olmak isteyen herkes kıl tekniği ile yapılan uygulamalardan memnun kalabilir. Ömür boyu süren bir uygulama değildir. Uygulamanın kalıcılığı 1 ile 1,5 yıl arasında değişmekte olup, uygulama sonrasında gerekli rötuşlar ile tekrardan canlılık kazandırılabilir.Uygulama sonrasında çok fazla güneşte kalmamanız, solaryuma girecek dahi olsanız kaşınızı ışınlardan korumanız gerekmektedir. Uygulamanın canlılığını ve doğallığını kaybetmemesi için dikkat etmeniz gereken hususlardandır. Doğal görünümlü kaşlara sahip olmak ve bakışlarınıza daha da anlam katmak için kıl tekniğini denemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir