Access Beden Prosesleri

“Gary Douglas ve Dr. Dain Heer’ın oluşturduğu Access Beden Prosesleri; dinamik olarak enerjiyi değiştirerek beden üzerindeki gerginlik, direnç ve hastalığın kilidini açmak için sözel prosesler ve ellerle dokunarak yapılan beden çalışmalarını içerir.

Access Beden Seminerlerine katılan kişiler; beden ölçülerinde ve şekillerinde çarpıcı dönüşümler ve değişimler olduğunu bildirmiş, kronik ve şiddetli ağrılarda tam bir rahatlama, ilişkiler ve para konularında daha kolaylık yaşadıklarını da söylemişlerdir.

Access Beden Semineri, bedeninizle bir dialog oluşturmak ve onunla birlik yaratmanızı sağlamak için dizayn edilmiştir ki; bu bedeninizle savaşmak ya da ona kötü davranmak yerine onunla eğlenmenize izin verir. Bedeninizle ilişki kurma yolunuzu değiştirdiğiniz zaman, hayatınızda her şeyle olan ilişki kurma şekliniz de değişmeye başlayacaktır.”

ACCESS BEDEN PROSESLERİ®, değişim için en güçlü araçlardır. Bu proseslerin neden bu kadar etkili olduğunu bana sorduklarında verdiğim yanıt, ki bu benim bakış açım; Access Beden Prosesleri, hastalığa sebep olan bakış açılarından sizi serbest kılar.

Bu prosesler, hücrelerin bakış açılarından kurtulmasına ve orjinal yapısına geri dönmesine olanak sağlar! 

Kendinizi bedeniniz olarak mı tanımlıyorsunuz?

Eğer kendinizi bedeninizle özdeşleştiriyorsanız ve bedeninizin olduğunuz her şey olduğuna inanıyorsanız, ne denli genişleyebileceğinizi sadece bedeninizi algılayabildiğiniz derecede kısıtlıyor ve daha fazla bilmek için kendinize izin vermiyorsunuz demektir. 

Gerçek şudur ki SONSUZ BİR VARLIKSINIZ ve bir bedene sahipsiniz.

Siz bedenin içinde değil, beden sizin içinizdedir.

Bu muhteşem ACCESS BEDEN PROSESLERİ®, almaya istekli olursanız; rahatlatıcı, kolaylaştırıcı, eğlenceli ve yaşam dönüştürücüdür. 

Bundan daha iyisi nasıl olur?

“Hayattaki gerçek sihir herhangi bir şeyi dönüştürme yeteneğidir.”

Gary Douglas

Ya moleküllerle konuşup onların şu an oluğu şeyi değiştirmesini isteseydiniz ve o dönüşseydi nasıl olurdu?

Ya moleküllerle konuşup şeylerin yok olup varolmamasını sağlasaydınız, örneğin bunu tümörler ya da bedeninizdeki kitleler için yapabilseydiniz nasıl olurdu?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir