WEB SİTEMİZ İÇİN YASAL UYARIDIR

Dikkat :Yasal uyarı

Bu site/sayfa Selda Ertürk (Reikimaster Teacher- Accessbars, Accessfacelift, Access beden prosesleri uygulayıcı- Holistik şifa, Thetha heailing,Permanent Makeup ve Güzellik Uzmanı) tarafından ilgili konularda web sitesi ziyaretçilerini bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.

Bu sitedeki bilgi yorum yada görüntüler kişileri bilgilendirme amaçlı olup, reklam, teşhis veya tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Burada verilen bilgilere dayanarak uygulanan tedaviler konusunda hiçbir sorumluluk kabul edilmez.

Bu sayfalardaki bilgiler, bir uzman doktorla görüşme ya da muayene yerini tutmaz. Buradaki bilgiler, tüm hastalar için geçerli bir uygulama rehberi değildir. Ayrıca bir tedavi için tüm seçenekleri içermeyebilir. Site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçi ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Bu sitedeki her bilginin ziyaretçi tarafından tıp doktoruna danışılarak kontrol edilmesi doğru olur. Bir hastalığın teşhisi veya tedavisi sadece doktorunuz tarafından yapılabilir. Sağlık problemleriniz için her zaman doktorunuzun tavsiyesine uymalısınız.

reikimasterteachers.com sitesinin tüm hakları saklıdır.
Sahibi Selda Ertürk’ün (DaikomioS-Yaşam Atölyesi)izni olmadan siteden hiçbir kopya yapılamaz.Bu sitedeki bilgilerle ilgili sahibine soru sorulabilir. Site ziyaretçileri soru sorma formları, ya da e-mail yolu ile site kurucusuna soru sorabilirler, bu sorulara sadece genel bilgiler seklinde cevap yazılmaktadır, sorulara cevap olarak reçete yerine geçebilecek ilaç tavsiyesi yapılmamaktadır, ilaç ismi verilmemektedir.
Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı okumuş, tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir